loading
Sensiball VR Resmi sitesine erişim sağlıyorsunuz

SENSIBALL VR UKRAYNA SÜPER LİGİNDE!

blog images

  Sensiball VR Antalya kampında kulüplerle görüşmelere devam ediyor.Ukrayna'nın en üst düzey futbol ligi olan Premyer-Liha'da yer alan FC Mariupol, Sensiball VR’ın yeni nesil antrenman yöntemlerini deneyimleyerek geri bildirimlerde bulundu.

 

  Sensiball VR Kurucu Ortaklarından Umut Şentürk’ün gerçekleştirdiği görüşmede, FC Mariupol’dan oyuncularla röportaj gerçekleştirildi.

 

  Gerçekleştirilen röportajda Umut Şentürk futbolculara Sensiball VR hakkında fikirlerini sordu. Futbolcular ilk etaplarda alışma sürecinin olduğunu fakat bu alışma sürecinin hızlıca aşıldığını ve hızlıca adapte olabildiklerini söylediler. Aynı zamanda Sensiball VR’ı çok faydalı buldular. Özellikle reaksiyonları arttırma ve hızlı oyunu yakalama konularında iyileşme kaydedebileceklerini belirttiler.

 

  Futbolun geleceğinin bu olduğunu ve önümüzdeki dönemde Sensiball VR’ın çok daha ilerleme kaydedeceğini söylediler.

 

  Son olarak Umut Şentürk futbolculara “Haziran ayında satışa çıkacak Sensiball VR’ı alır mıydınız” sorusunu yöneltti. Futbolcuların hepsinden evet kesinlikle alırdık cevabı geldi. Yakın bir gelecekte futbolcuların ve futbolcu olmak isteyenlerin evinde Sensiball VR kullanacağını söylediler.